ایمیل :   رمز عبور :        فراموشی رمز؟  

مشخصات شاعر

نام شاعر :  ایرج قبادی
وب سایت شخصی
شغل : شاعر
تحصیلات:  کارشناس مدیریت
تاریخ عضویت در سایت :   1396/6/16 در ساعت : 18:6:32

کد حمایت از من برای وبلاگ شما

"سرشار از روشنی" و "یک جرعه نگاه"
مجموعه ی شعر " سرشار از روشنی" در سال ۱۳۸۵ منتشر شده است که در برگیرنده ی غزلیات، دوبیتی، رباعی، مثنوی، شعر نیمایی و سپید است . ولی اکثر اشعار این کتاب را غزلیات تشکیل می دهد‌. مجموعه رباعی های "یک جرعه نگاه" در سال 1397 توسط انتشارات شانی به چاپ رسیده است.
زندگی نامه شاعر
 ایرج قبادی بریران در سال ۱۳۴۱ در روستای بریران تولم از توابع شهرستان صومعه سرا استان گیلان متولد شد.
وی دارای مدرک کارشناسی در رشته ی مدیریت می باشند و در ادبیات و خصوصاً شعر دستی بر آتش دارند.
قبادی سرودن شعر را از دوران مدرسه آغاز نمود، اشعارش کم و بیش در نشریات چاپ شده است. همچنین نمونه ی اشعار و بیوگرافی وی در کتاب های مختلف به چاپ رسیده است.
از وی تا کنون دو مجموعه ی شعر منتشر شده است. مجموعه شعر" سرشار از روشنی" در سال ۱۳۸۵ توسط انتشارات حرف نو به چاپ رسید که در برگیرنده ی غزلیات، دوبیتی، رباعی، مثنوی،  شعر نیمایی و سپید است . ولی اکثر اشعار این کتاب را غزلیات تشکیل می دهد‌. "یک جرعه نگاه" نام دومین مجموعه شعر ایرج قبادی است که به رباعی اختصاص دارد. نا گفته نماند وی  به زبان محلی  (گیلکی) نیز شعر می سراید.
 
لازم به توضیح است نگارنده به جهت علاقه وافر به شعر و ادبیات علی الخصوص جناب قبادی که افتخار تلمذ در محضر ایشان را داشته ام این مطالب را از منابع مختلف جمع آوری نموده و نگاشته ام. درصورتی که در اطاعات کم کاستی هایی وجود دارد استاد قبادی عزیز و سایرین بر من حقیر ببخشایند.


بازدید امروز : 15,800 | بازدید دیروز : 29,686 | بازدید کل : 111,854,016
کلیه حقوق این سایت محفوظ است ، طراح و برنامه نویس : علیرضارضایی