ایمیل :   رمز عبور :        فراموشی رمز؟  

مشخصات شاعر

نام شاعر :  محمد دادرس
وب سایت شخصی
شغل : شاعر
تحصیلات:  کارشناسی
تاریخ عضویت در سایت :   1396/8/28 در ساعت : 10:21:24

کد حمایت از من برای وبلاگ شما

ساغر رحمت
بنام خدا این دیباچه آغازیست از فرازی بلند اما اگر در تلاطم صعود رفتن رها نگردد و خاموش. این کتاب شامل سه فصل می‌باشد. فصل اول : سکنا ، فصل دوم: شیدا و فصل سوم : نجوا فصل اول در برگیرنده‌ی اشعاری با نگارش کهن و لغات قدیمی و سبک گذشتگان در شعر می‌باشد. فصل دوم شامل اشعار و ترانه‌هایی با لحن امروزی و سبکی میانه است از لحاظ حدود فن بیان. فصل سوم تک بیتی‌ها و دل نوشته‌های کوتاهی است با بیانی نو.
زندگی نامه شاعر
محمد دادرس ساکن تهران متولد 1367 هجری شمسی. بزرگ شده در تهران. تحصیلات  کارشناسی دانشگاه دولتی ارومیه. بنده از دوران دبیرستان علاقه‌ی بسیار زیادی به شعر، ترانه، داستان، فلسفه، عرفان، موسیقی و رمان داشتم یعنی کلا به هنر علاقه‌مند بودم. در دوران دبیرستان شعر هایی سرودم که جایزه شعر اول مدرسه را هم برنده شد. به این ترتیب کم کم وارد حوزه‌ی شعر و ادب فارسی شدم. از مطالعه کتاب های شاعران قدیم شروع کردم و به شاعران معاصر رسیدم. و در آبان ماه سال 1396 موفق به چاپ دیباچه شعری از خودم با عنوان "ساغر رحمت" گشتم.

امشب خیال سرخوشی‌هایم دوباره است - امشب میان گفتنی‌هایم پیاله است
امشب بیان من بیانی فارغانه است - امشب غرور من غروری عاشقانه است
از خوشه‌های گفتن  و از ژاله‌های سرد - تا انتهای بوسه‌هایم مشفقانه استبازدید امروز : 15,829 | بازدید دیروز : 29,686 | بازدید کل : 111,854,045
کلیه حقوق این سایت محفوظ است ، طراح و برنامه نویس : علیرضارضایی