ایمیل :   رمز عبور :        فراموشی رمز؟  

مشخصات شاعر

نام شاعر :  سید محمد عارف حسینی
وب سایت شخصی
شغل : شاعر و نویسنده . نویسنده و گوینده ی رادیو
تحصیلات:  کارشناسی علوم سیاسی.کارشناسی ارشد معارف اسلامی. نویسنده کتابهای " نیک شهر قدسی" و " رویارویی تمدن اسلامی و مدرنیته " .
تاریخ عضویت در سایت :   1393/5/1 در ساعت : 12:57:34

کد حمایت از من برای وبلاگ شما

با من بمان و غزل را تمام کن ...
با من بمان و غزل را تمام کن ...
زندگی نامه شاعر

در قلب پاییز؛ نیمه شب بیستم آبان ماه سال 1356 به آسمان کابل و ماه و ستاره هایش سلام کردم . کابل فقط دو سال مرا در آغوش داشت و بعد میهمان سفره ی حضرت رضا علیه السلام در مشهد مقدس شدم.
تحصیلات ابتدایی، متوسطه و عالی را در ایران تا مقطع کارشناسی ارشد به پایان رساندم. همیشه عشق به خواندن و نوشتن در درونم موج می زند. حاصل این عشق تولد دو اثر در عنفوان جوانی بود . اثر اول که مقام نخست را در جشنواره ی شیخ طوسی قم کسب کرد، کتاب « رویارویی تمدن اسلامی و مدرنیته » است و اثر دوم، کتاب « نیک شهر قدسی؛ بررسی و مقایسه ی جامعه های آرمانی اندیشمندان غرب با مدینه ی فاضله ی مهدوی » است که توسط مرکز پژوهشهای اسلامی صدا و سیمای ایران به چاپ و نشر رسیده است. همچنین موفق به ارائه ی چندین مقاله ی علمی به جشنواره ها و مراکز علمی و پژوهشی شده ام.
شعر، آرامش من است و لحظه های تنهایی ام را پر می کند. به غزل عاشقانه نگاه می کنم . گامهای بلند غزلسرایی را در سال های 1390 تا 1393 برداشتم .
باشد تا این عشق پایدار بماند و رفیق نیمه راه نباشم ....بازدید امروز : 23,578 | بازدید دیروز : 36,725 | بازدید کل : 135,306,243
logo-samandehi